Chinaware / Porcelain Number of items: 309
2623564
11227
417
Other collectibles
Herendi kék virágmintás mintás kerek tálka és váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D:10, m: 6 2623565
11228
417
Other collectibles
Herendi virágmintás váza . Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M:19,5 cm 2623414
11229
417
Other collectibles
Herendi virágmintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 6cm
2 000 HUF
2623575
11230
417
Other collectibles
Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8x8 cm
3 000 HUF
2623579
11231
417
Other collectibles
Herendi virágmintás leveles tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x8 cm
5 000 HUF
2623637
11232
417
120000
Other collectibles
Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm , kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2623635
11233
417
180000
Other collectibles
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36,5 cm 2630746
11234
417
Other collectibles
2 db Herendi virágmintás porcelán kistányér kézzel festett jelzett hibátlan 20cm
5 000 HUF
2631077
11235
417
Other collectibles
Herendi Tertia kék virágos háború előtti kávés csészék: 6 db csésze + 6 db alj. 5 db csésze
alj hibátlan, 1 db alsó peremén apró lepattanás/horzsolás. 1 db csésze hibátlan, 1 db csészén
belül fekete pötty, 2 db csészén belül pici pókháló mázrepedés, 1 db csésze peremén parányi repedés, 1 db
csésze peremén hosszabb repedés. Jelzett.
6 000 HUF
2630826
11236
417
Other collectibles
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 8x6 cm
1 800 HUF
2629372
11237
417
Other collectibles
Herendi tertia kínálótál, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. m: 14 cm
8 000 HUF
2629362
11238
417
Other collectibles
Herendi virág mintás áttört kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28x20 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035