Number of items: 309
2623542
11203
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, virágokon apró lepattanás. D: 11 cm
2623543
11204
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás leveles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x9 cm
3 000 HUF
2623544
11205
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás hamuzó . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x9 cm
2623545
11206
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. D:13 cm
2623546
11207
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás füles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 16x8 cm
3 000 HUF
2623547
11208
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás láttört tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 16 cm
3 000 HUF
2623548
11209
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, sérült. 14x11 cm
1 000 HUF
2623549
11210
417
28000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás, kosár nyomott, 6db teáscsésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
28 000 HUF
2623550
11211
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás 5db teasüteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. D:12,5 cm
2623551
11212
417
26000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás óriási figurális bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 17 cm, m: 22
2623553
11213
417
26000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás virágtartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M: 12 cm
2623554
11214
417
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás körmös váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. M: 13 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m