Number of items: 309
2623558
11179
417
Other collectibles
Herendi ETON mintás füles tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 16x8,5 cm
3 000 HUF
2623559
11180
417
Other collectibles
Herendi ETON mintás kagyló formájú tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x10 cm
2623560
11181
417
Other collectibles
Herendi ETON mintás kerek tálka. Kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel. D:14 cm
2623561
11182
417
Other collectibles
Herendi ETON mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D:20,5 cm
2630836
11183
417
Other collectibles
Herendi ETON sültes tányér, kézzel festett porcelán, Pannonia felirattal, jelzett, kopásnyomokkal, 37x27,5cm
8 000 HUF
2626881
11184
417
17000
Other collectibles
Herendi Eton mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm
17 000 HUF
2625848
11185
417
28000
Other collectibles
Herendi Eton mintás leveses tál, kézzel festett, jelzett, restaurált aranyozás, m:19 cm, 28×20 cm
2623518
11186
417
50000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás óriás porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 30 cm, m: 20,5 cm
2623519
11187
417
50000
Other collectibles
2623523
11188
417
15000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás fonott kenyeres tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 26,5x16,5 cm
2623525
11189
417
15000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás, figurális, halas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 14,5 cm, m: 9,5 cm
2623527
11190
417
26000
Other collectibles
Herendi csipkebogyó mintás óriás bonbonier, plasztikus virágokkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 17 cm, m: 11 cm
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m