Number of items: 309
2602097
11167
417
180000
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
180 000 HUF
2623648
11168
417
50000
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan . m: 27,5 cm
2623647
11169
417
28000
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, aranyozáson minimális kopás. m: 22,5 cm
2623640
11170
417
220000
Other collectibles
Herendi Rothschild mintás fedeles váza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:50cm
2629343
11171
417
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás ékszeres dobozka, bonbonniere,. Kézzel festett, jelzett, repedéssel. 14x9,5 cm
6 000 HUF
2599143
11172
417
Other collectibles
Herendi Rothschild mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm
20 000 HUF
2623522
11173
417
15000
Other collectibles
Herendi ETON mintás füles tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 28x17,5 cm
2623524
11174
417
100000
Other collectibles
Herendi ETON nintás 6 személyes teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
2623526
11175
417
Other collectibles
Herendi ETON mintás kínálótál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14 cm, m: 7 cm
2623530
11176
417
30000
Other collectibles
Herendi ETON mintás erőleveses csésze, 6db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 15 cm, m: 6 cm
2623556
11177
417
Other collectibles
Herendi ETON mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x11 cm
2623557
11178
417
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m