Number of items: 227

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Terv: Erdey Dezső. Fehér mázas, jelzett , hibátlan. 23 cm
11175.

100 000 HUF
259,74
285,71
Zsolnay historizáló díszkancsó, az Old-ivory sorozatból. Elefántcsontszín mázzal festett porcelánfajansz, reliefes díszítménnyel. Apró mázrepedések. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 2902-es formaszám. Zsolnay, Pécs, 1888 körül. m:29,5cm
11176.

30 000 HUF
77,92
85,71
16
Zsolnay kopjás szivarváza, alapmázas fajansz, jelzés nélkül, Török János terv, repedt, mázrepedésekkel, m:34,5cm
11177.

50 000 HUF
129,87
142,86
11178.

110 000 HUF
285,71
314,29
Herendi Viktória porcelán teás csésze, aljjal, 6 db + 1db leveles cukortartó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.
11179.

60 000 HUF
155,84
171,43
10
Herendi Viktória mintás 9db mélytányér d:21cm, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11180.

80 000 HUF
207,79
228,57
Herendi Viktória mintás 9db lapostányér d:25,5cm, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11181.

80 000 HUF
207,79
228,57
Herendi Viktória mintás süteményes készlet + tortatál, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11182.

80 000 HUF
207,79
228,57
Herendi Viktória mintás szendvicses készlet, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11183.

80 000 HUF
207,79
228,57
Herendi Viktória mintás, kosaras nyomott porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
11184.

80 000 HUF
207,79
228,57
11
11185.

24 000 HUF
62,34
68,57
Herendi Viktória mintás kenyeres kosárka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 26x16cm
11186.

16 000 HUF
41,56
45,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.