Number of items: 227

Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András)
11247.

2 000 HUF
5,19
5,71
Zsolnay eozin mázas tacskó figura. Jelzett, hibátlan. m: 8 cm
11248.

10 000 HUF
25,97
28,57
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
11249.

5 000 HUF
12,99
14,29
Zsolnay eozin mázas női alakos váza, jelzett, alján repedéssel, m: 24 cm
11250.

1 000 HUF
2,60
2,86
59
Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm
11251.

8 000 HUF
20,78
22,86
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), kisebb kopásnyomokkal, a csőrén apró sérüléssel, 14x7,5 cm
11252.

1 400 HUF
3,64
4,00
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibával, 8,5x6,5 cm
11253.

2 000 HUF
5,19
5,71
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal.
11254.

6 000 HUF
15,58
17,14
Zsolnay eozin mázas pohár,(Kovács István terv.), jelzett, hajszálrepedéssel, a repedés mentén egészen apró lepattanásokkal, m: 8,5 cm
11255.

6 000 HUF
15,58
17,14
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 4 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 5 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel, csorbákkal.
11256.

6 000 HUF
15,58
17,14
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11257.

8 000 HUF
20,78
22,86
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11258.

9 000 HUF
23,38
25,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.