11185. 410. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
24 000 HUF 64,86 EUR, 70,59 USD
0 HUF
Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 24x17cm
Photo of the item taken by : karap_norbert