Number of items: 227

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Terv: Erdey Dezső. Fehér mázas, jelzett , hibátlan. 23 cm
11175.

100 000 HUF
282,49
322,58
Hammer price:
320 000 HUF
Zsolnay historizáló díszkancsó, az Old-ivory sorozatból. Elefántcsontszín mázzal festett porcelánfajansz, reliefes díszítménnyel. Apró mázrepedések. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 2902-es formaszám. Zsolnay, Pécs, 1888 körül. m:29,5cm
11176.

30 000 HUF
84,75
96,77
16
Hammer price:
65 000 HUF
Zsolnay kopjás szivarváza, alapmázas fajansz, jelzés nélkül, Török János terv, repedt, mázrepedésekkel, m:34,5cm
11177.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
50 000 HUF
141,24
161,29
  Add to cart
  Remove
11178.

Available
110 000 HUF
310,73
354,84
  Add to cart
  Remove
Herendi Viktória porcelán teás csésze, aljjal, 6 db + 1db leveles cukortartó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.
11179.

60 000 HUF
169,49
193,55
10
Hammer price:
100 000 HUF
Herendi Viktória mintás 9db mélytányér d:21cm, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11180.

80 000 HUF
225,99
258,06
Hammer price:
90 000 HUF
Herendi Viktória mintás 9db lapostányér d:25,5cm, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11181.

80 000 HUF
225,99
258,06
Hammer price:
95 000 HUF
Herendi Viktória mintás süteményes készlet + tortatál, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11182.

80 000 HUF
225,99
258,06
Hammer price:
110 000 HUF
Herendi Viktória mintás szendvicses készlet, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11183.

80 000 HUF
225,99
258,06
Hammer price:
85 000 HUF
Herendi Viktória mintás, kosaras nyomott porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
11184.

80 000 HUF
225,99
258,06
11
Hammer price:
120 000 HUF
11185.

Available
24 000 HUF
67,80
77,42
  Add to cart
  Remove
Herendi Viktória mintás kenyeres kosárka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 26x16cm
11186.

16 000 HUF
45,20
51,61
Hammer price:
19 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.