https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Flea Market

Number of items: 530

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Préselt fali fém dísztál, 2db, kocsmajelenetes. kopott, d: 44 cm
11851.

Préselt fali fém dísztál, 2db, kocsmajelenetes. kopott, d: 44 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
20,78
EUR
,
22,22
USD
Number of bids:
1
Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm
11852.

Kerámia asztali fűszeres, olajos készlet, mustáros. Jelzés nélkül, rattan tartóval 31 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,39
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
0
Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm
11853.

Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
6,75
EUR
,
7,22
USD
Number of bids:
0
Faragott fa angyalkás gyertyatartó, 16cm
11854.

Faragott fa angyalkás gyertyatartó, 16cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
0
Faragott fadoboz, 7 csomag játékkártyával. 22x15x8cm
11855.

Faragott fadoboz, 7 csomag játékkártyával. 22x15x8cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
5
Vegyes bolhapiac tétel kartondobozban, váza és egyéb izgalmas darabok. 23x32x11
11856.

Vegyes bolhapiac tétel kartondobozban, váza és egyéb izgalmas darabok. 23x32x11

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
5
1940-1950 Kurblis telefon kézi beszélő nélkül, + csengő. (Magyar Posta Tulajdona) Kopott, hiányos....
11857.

1940-1950 Kurblis telefon kézi beszélő nélkül, + csengő. (Magyar Posta Tulajdona) Kopott, hiányos....

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,27
EUR
,
7,78
USD
Number of bids:
3
Orionton magyar és Okean 209 szovjet táskarádiók, hiányos, kopott, sérült....
11858.

Orionton magyar és Okean 209 szovjet táskarádiók, hiányos, kopott, sérült....

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,27
EUR
,
7,78
USD
Number of bids:
2
Tula márkájú szovjet elektromos varrógép, szép állapotban, eredeti bőröndben, orosz nyelvű gépkönyvvel, számlával (67 rubel)
11859.

Tula márkájú szovjet elektromos varrógép, szép állapotban, eredeti bőröndben, orosz nyelvű gépkönyvvel, számlával (67 rubel)

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
20,78
EUR
,
22,22
USD
Number of bids:
1
President számzáras diplomatatáska, 2db kulccsal, benne 2 db műbőr konferencia mappával. Kopott.
11860.

President számzáras diplomatatáska, 2db kulccsal, benne 2 db műbőr konferencia mappával. Kopott.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
16
Vadász dohányzókészlet, agancs, bronz rátét, réz tálkák, 21x33cm
11861.

Vadász dohányzókészlet, agancs, bronz rátét, réz tálkák, 21x33cm

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
28,57
EUR
,
30,56
USD
Number of bids:
1
Ón tintatartó üvegbetéttel, kopott, sérült, népi szecessziós relief motívummal. m:9cm
11862.

Ón tintatartó üvegbetéttel, kopott, sérült, népi szecessziós relief motívummal. m:9cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,58
EUR
,
16,67
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment