Flea Market

Number of items: 530

Szecessziós nikkelezett fém tintatartó és gyufatartó, kopott, jelzés nélkül. m: 8 és 13cm
11863.

11 000 HUF
28,72
30,56
Ilyen az én süteményem visszajáró tálka, üveg erősen kopott, 21x16,5cm
11864.

"Ilyen az én süteményem" visszajáró tálka, üveg erősen kopott, 21x16,5cm

5 000 HUF
13,05
13,89
Nagyméretű bronz asztalitükör, kopott, tükör sérült benne. 52x33cm
11865.

20 000 HUF
52,22
55,56
Műanyag vár 18x24cm, katonák, lovak. 7cm
11866.

2 000 HUF
5,22
5,56
Agyag Hadsereg katonája, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, sérült, m: 22 cm, öntött kerámia.
11867.

3 000 HUF
7,83
8,33
Fém szent relief / dombormű, fára applikálva, 16x11,5cm
11868.

3 000 HUF
7,83
8,33
Jelzett német ón dísztányér, siketfajd motívummal, kopott, falra akasztható, d:23cm
11869.

1 800 HUF
4,70
6 db retró pléh doboz, Fossil, Manguun, Pomade, Persil, stb. Vegyes méretben.
11870.

3 000 HUF
7,83
8,33
Fém kereszt korpusszal 40x23cm
11871.

6 000 HUF
15,67
16,67
8 db 1:87 fém fülkés kamion modell. Original csomagolásban.
11872.

1 000 HUF
2,61
2,78
33
12 db 1:87 fém fülkés kamion modell.
11873.

1 000 HUF
2,61
2,78
19
10 db vegyes CD, közte sérült is.
11874.

1 000 HUF
2,61
2,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.