Flea Market

Number of items: 530

8.8 imbusz csavarok M8×40 74 db; ×32 3 db, ×60 2 db, ×80 2 db; d: 8 alátét 60 db
11827.

800 HUF
Kézi szegecselő szerszám, fém, műanyag bevonatú markolattal, helyenként rozsdafoltos, h: 45 cm
11828.

2 000 HUF
Menetmetsző készlet, metrikus M12-M20, részben helyenként rozsdás szerszámokkal, hordozható, kopott fém tokban
11829.

5 000 HUF
9
Retro XV. ker. Csillagfű utca fém zománc utcatábla, kopott, sarkaiban sérült, foltos, hátulja rozsdás, 40x70 cm
11830.

3 800 HUF
10,27
11,18
XV. ker. Klebelsberg Kunó utca fém zománc utcatábla, kopott, kissé sérült, 30x70 cm
11831.

3 800 HUF
10,27
11,18
Orosz, kézzel festett fa pohár készlet, Hohloma, retró, jelzett 2x6 db + tálka.
11832.

5 000 HUF
Luther Márton arcképe, fém falidísz, jelzés nélkül, fa keretben, 10x8 cm
11833.

1 200 HUF
2 db fejlámpa működő állapotban
11834.

2 400 HUF
Salisbury ón edény, jelzett, jó állapotban, d: 17 cm
11835.

2 000 HUF
Fém serleg, 10 éves eredményes sportmunkáért gravírozott felirattal, kopott, m: 22 cm, d: 10,5 cm
11836.

2 000 HUF
Használt számítógép. ASUS PH81M-K alaplap, Intel Core i5-4460 3.20GHz CPU, Kingstone 1x4GB DDR3 memória, Spire 420W táp, DVD író / olvasó, SSD vagy merevlemez nélkül!
11837.

6 000 HUF
Bosnyák kávéskészlet, jó állapotban
11838.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF