Flea Market

Number of items: 530

Kihúzható rekeszes tároló, fa, kisebb kopásnyomokkal, összecsukva: 27x14 cm
11680.

3 000 HUF
8,26
8,96
14
Nagyméretű tűgobelin kép, dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 67x49 cm
11681.

2 600 HUF
7,16
7,76
10
The Star Wars Trilogy, Special Edition, a Csillagok háborúja-trilógia VHS-en, angol nyelven, kissé sérült díszdobozban
11682.

1 800 HUF
4,96
5,37
Dekoratív, állítható karú fali gyertyatartó, réz, fa alapon, 21x14 cm, h: 21 cm
11683.

2 600 HUF
7,16
7,76
Figurális fém névjegytartó medvével, sérült, kopásnyomokkal, 10x10x9,5 cm
11684.

4 000 HUF
11,02
11,94
9
Dekoratív réz kínáló üveg betéttel, kisebb kopásnyomokkal, az üveg peremén csorbával, d: 9,5 cm, m: 15,5 cm
11685.

4 000 HUF
11,02
11,94
26
Fischer asztali barométer, réz, műanyag, kisebb kopásnyomokkal, 11,5x10,5 cm
11686.

4 000 HUF
11,02
11,94
Canon fotó-video hivatalos forgalmazó, 2 db műanyag tábla, az egyik a sarkán sérült, ragasztott, 79x31,5 cm
11687.

4 000 HUF
11,02
11,94
Régi intarziás fa doboz, fedelén tigris díszítéssel. Alján felirat: Biró Bertalan kanonok úrnak emlékül, hálás Pechmann Gyula. Szeged, 1929. november 24. Korának megfelelő állapotban, 37x11x7 cm
11688.

Régi intarziás fa doboz, fedelén tigris díszítéssel. Alján felirat: "Biró Bertalan kanonok úrnak emlékül, hálás Pechmann Gyula. Szeged, 1929. november 24." Korának megfelelő állapotban, 37x11x7 cm

4 000 HUF
11,02
11,94
Original Richter körző készlet, eredeti műbőr tokjában, 31,5x14,5 cm
11689.

5 000 HUF
13,77
14,93
2 db virágos asztali lámpa, kis kopásnyomokkal, m: 29 cm
11690.

4 000 HUF
11,02
11,94
Régi mérlegsúly, 2 kg-os
11691.

Régi mérlegsúly, 2 kg-os

2 000 HUF
5,51
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.