Number of items: 312

Gyula diák (vitéz Somogyváry Gyula): A fejedelem stafétája. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói kopott, foltos félvászon kötés, magánkönyvtári bélyegzéssel, a hátsó táblán sérült borítóval.
17389.

1 000 HUF
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kisérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp., [1947], Körmendy, 108 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papírborítóban.
17390.

1 000 HUF
Schill Fülöp: Goethe önuralma. Szeged, 1932. Városi nyomda. 24p. Kiadói papírborítékban
17391.

1 000 HUF
Horatius Flaccus Epistolái. magyarázza Elischer József. Bp., 1879. Franklin. 191p. Kiadói félvászon kötésben
17392.

1 600 HUF
17393.

1 000 HUF
A szegény Villon tíz balladája és a szép fegyverkovácsné panasza. Fordította: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp.,1940, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 71 p. Kiadói illusztrált vászonkötésben
17394.

1 600 HUF
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp. 1891, Lampel. Kiadói díszes, aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, Baumbach M. és társa kötés, körben arany élmetszéssel, kissé kopott, Jutalomkönyv marosvásárhelyi ev. ref. kollégium.
17395.

1 000 HUF
Kós Károly: Kalotaszegi krónika. Hét írás. Bp., 1973., Kriterion. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült elülső szennylappal, kissé kopott borítóval.
17396.

1 000 HUF
Testvértüzek. A magyar cserkészszínpad antológiája. Szerk.: Tábori Pál. (Bp.), (1933), Pantheon, 160 p. Szathmáry István és Szücs Pál illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült, kissé foltos borítóval, egy lapon kisebb sarokhiánnyal.
17397.

1 400 HUF
Fagyöngy. [Bp., 1937, Révai.] Nyírő József, Makkai Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Tormay Cecile, Kosztolányi, Márai és mások novelláival. Nyomtatott aláírásokkal az elülső szennylapon. Kiadói kissé foltos halina-kötésben, hiányzó címlappal,
17398.

1 000 HUF
Bret Harte: Egy bánya története. Bp., é.n. Athenaeum. Olcsó regény. Kiadói kopott papírkötésben
17399.

1 200 HUF
[Dumas, Alexandre] Dumas Sándor: A négersziget. Bp., [1925], Tolnai, 74 p. Átkötött kartonált papírkötés, kissé sérült, ragasztott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
17400.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: