Number of items: 312

Meyrink, Gustav: A golem. Ford.: Dr. Kelen Ferenc. Bp., 1917, Athenaeum, 352 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, javított borítóval, rossz állapotban.
17401.

1 400 HUF
Rider Haggard, Henry: A sárga isten. Ford.: Dr. Turchányi Tihamér. Bp., é.n., Forrás, 285 p. A borítón Sebők Imre grafikájával. Kissé viseltes papírkötés, javított borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
17402.

1 400 HUF
Szalatnai Rezső: Van menekvés. Pozsony (Bratislava), 1932, Slov. Grafia. A borító Brogyányi Kálmán munkája. Kissé viseltes kiadói papírkötés, sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17403.

1 400 HUF
Kalmár Gusztáv: Vihar az Orinoco földjén. Történeti regény a délamerikai szabadságharc korából. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17404.

1 600 HUF
Edgar Rice Burroughs: Tarzan és a filmkaraván. Ford.: Remete Béla. Bp.,(1941.), Pantheon, 188 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17405.

3 400 HUF
9,19
10,00
Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. Kiadói papírkötés, sérült és foltos borítóval, címlapon kisebb szakadással, első néhány lap széle kissé foltos, felvágatlan példány.
17406.

1 000 HUF
May Károly: Az ember és világa. Ford.: Pethő Tibor. Bp.,1921, Pantheon, 101+3 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
17407.

1 800 HUF
Kassák Lajos: Két fiatal élet. Bp.,(1942),Áchim András. Első kiadás. Kiadói kissé foltos papírkötés.
17408.

1 400 HUF
Ezeregyéjszaka. Zobeida és Amunda története. I. gyűjt. köt. 6. Bp., Astra-ny., 24. p. Erotikus illusztrációval a borítón. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval,a hátsó borítón címkenyommal.
17409.

1 600 HUF
A Pesti Hirlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Bp., é.n., Légrády Testvérek, 224 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17410.

1 400 HUF
Műkedvelők színháza. Öt egyfelvonásos színdarab. Csokonai Vitéz Mihály, Szemere György, Móricz Zsigmond, Tömörkény István, Tamási Áron művei. Emke Könyvek 2. Kolozsvár, 1945, EMKE. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17411.

3 000 HUF
Nagy Pál: Hampsteadi semmittevők. Párizs, 1968, Magyar Műhely. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap kijár.
17412.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF