Number of items: 312

Kopányi György: A tücskök tücske. Bp., 1958., Magvető. Ország Lili rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17449.

1 000 HUF
Bram Stoker: Drakula. Angol regény. Ford.: Tar Ferenc. Bp.,[1925],Uránia. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Fantasztikus regény.
17450.

3 400 HUF
9,19
10,00
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Fantasztikus regény. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott, kissé foltos félvászon-kötés.
17451.

1 400 HUF
Lázár István: Istenek harca. Fantasztikus regény. Bp., 1925., Omnia. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
17452.

Lázár István: Istenek harca. Fantasztikus regény. Bp., 1925., "Omnia." Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.

1 600 HUF
Gulácsy Irén: Förgeteg. Regény. Könyvnapi kiadás. Bp.,[1936],Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés. A szerző, Gulácsy Irén (1894-1945) által dedikált.
17453.

1 400 HUF
Juhász Gyula összegyűjtött versei. Szeged, 1943., Szukits, 1 t.+399 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17454.

1 200 HUF
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Bp.,[1896],Franklin. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, javított címlappal, foltos lapokkal.
17455.

2 200 HUF
5,95
6,47
Rákosi Viktor: A császárok sírjai. Az ifjujság számára. Linek Lajos egészoldalas rajzaival. Bp., 1906., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal, javításnyommal.
17456.

1 600 HUF
Donászy Ferencz: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. hn., én., kn. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, hiányzó hátsó szennylappal, hiányzó címlappal, az első lap kissé foltos, szakadozott.
17457.

1 400 HUF
Szabó Lőrinc: Kalibán! Versek. Bp., 1923, Athenaeum, 112 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel, kissé sérült lapszélekkel.
17458.

1 200 HUF
Karácsony Sándor 7 db füzete: Az index első lapja; Hazulról az iskolába; Az index belső lapja; A pad alatti forradalom; Feketebetüs diáknaptár; Pirosbetüs diáknaptár. A Diákélet Mindennapi Problémái II., III., IV., V., VII., VIII. + Kit vegyek el? Második kiadás. Bp., 1946, Exodus. Kiadói tűzött papírkötés, közte sérültek.
17459.

2 000 HUF
Blei, Franz: Der persische Dekameron. Wien, 1926, Rhombus Verlag, 245+2 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17460.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: