Number of items: 312

Maurice Maeterlinck: A kék madár.  mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Bp., 1923. Lampel. Kiadói selyem madár figurával díszített vászonkötésben.
17353.

1 200 HUF
Lelkes Gyöngyvér: Hercegnő. Novella. DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1999., Raszter Print. Kiadói papírkötés.
17354.

800 HUF
Jack London: Tüzes napsugár. Kalandregény. Ford.: Kelen Ferenc. Jack London Összes Munkái XIII. Bp.,[1928],Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kissé szakadt illusztrált papírkötés.
17355.

1 000 HUF
Piear Paolo Pasolini: Utcakölykök. Regény. Pozsony, 2009, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17356.

800 HUF
Radnai István 3 műve: Bűnkehely, Valahol, Világtest látható fényben. A szerző által dedikáltak! Bp., 2010-2011, Littera Nova. Kiadói papírkötés.
17357.

800 HUF
Forrai Sándor: A magyar rovásírás elsajátítása. Bp., 1996. Szerzői. Kiadói, kissé foltos papírkötésben
17358.

1 400 HUF
17359.

1 200 HUF
Arnold Ernő: A tanítványság útján Dedikált! Bp., 2020. Szerzői Kiadói papírkötésben
17360.

1 000 HUF
Euripides: A phoeniciai nők. Ford.: Szentirmay Gyula. Előszóval és bevezetéssel ellátta: Szentirmay Gizella. Bp., 1910, Győző Andor. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal, a gerincen sérülésnyommal, az alsó részén kis hiánnyal.   A bevezetés írójának, Szentirmay Gizella műfordító, tanár testvérének, Szentirmay Ödön (1876-1953) kúriai bíró, közgazdásznak az ajándékozási soraival Bródy Ernő (1873-1961) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Bródy Sándor író unokaöccsének, a két háború közötti zsidóság prominens alakja részére. Bródy Ernő névbélyegzőjével.
17361.

1 000 HUF
Junger Ervin: Csendes számadás. Válogatott zenei írások. + Quo vadis, Terra Sancta? Kolozsvár, 1999-2000, Erdélyi Híradó. Kiadói papírkötés.
17362.

800 HUF
Palotai Boris: Hosszú éjszaka. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban  A szerző, Palotai Boris (1904-1983) József Attila-díjas író, költő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17363.

1 000 HUF
Demény Ottó: Közhír. Válogatott versek. Bp.,1973,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban  A szerző, Demény Ottó 1928-1975) költő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17364.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF