Books: History Number of items: 182
2440505
15684
407
Books: History
Other collectibles
Milei György: A mi forradalmunk is! A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1979, Táncsics, 75 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2516473
15685
407
Books: History
Other collectibles
Benkő Lóránd: Az ómagyar nyelv tanúságtétele. Perújítás Dél-Erdély korai Árpád-kori történetéről. Bp., 2002. MTA. Kiadói papírkötésben
2 400 HUF
2516447
15686
407
Books: History
Other collectibles
dr. Bernáth Zoltán: Horthy Miklós - Egy lovaguralkodó és népe. Gyöngyös, 2007. Pallas Antikvárium. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
1 200 HUF
2516564
15687
407
Books: History
Other collectibles
S. Bokor Malvin: Árpádvér. Történelmi regény. K. Sávely Dezső képeivel. Bp.,én.,Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben
2 600 HUF
2499544
15688
407
Books: History
Other collectibles
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások I. köt. (1945-1947.) Bp.,1954, Szikra. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
2520331
15689
407
Books: History
Other collectibles
Juhászi Imre: Az ostrom. Regényes korrajz Budapest ostromából. Zádor István rajzaival. Bp., én., Ladányi. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval.
2 000 HUF
2516538
15690
407
Books: History
Other collectibles
Környei Attila: A Nagycenki Széchényi István Emlékmúzeum története, kiállításai. Győr, 1974., Győr-Sopron m. Nyomdavállalat, 30+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón bejegyzésekkel.
1 000 HUF
2515749
15691
407
Books: History
Other collectibles
Padányi Viktor: Rákóczi. 1711-1961. Melboure, 1961, Nagymagyarországért Mozgalom, 67 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2517535
15692
407
Books: History
Other collectibles
Martti Santavuori: A fejedelem útja. Bp., 1976, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
2517554
15693
407
Books: History
Other collectibles
Raffay Ernő: Erdély 1918-1919-ben. Szeged, é.n. Jate. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2517790
15694
407
Books: History
Other collectibles
Bethlen Farkas: Erdély története I. A mohácsi csatától a váradi békekötésig (1526-1538) I-II. könyv. Bp., é.n. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2517809
15695
407
900
Books: History
Other collectibles
Siegfired Oertwig: Elsüllyedt városok. Kirándulás a régészet birodalmába. Bp., 1966, Gondolat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, papír védőborítóban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035