Printed Materials Number of items: 301
2518610
14108
407
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Kaszap István tisztelőinek spirálfűzött minikönyv füzet + képeslap
1 200 HUF
2518759
14109
407
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 A Győri Waggongyár modern póstautóbusza, és a Magyar Általános Gépgyár Rt. hathengeres gépkocsija, nyomat kartonon, 13x20 cm
1 600 HUF
2518801
14110
407
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Sümeg várának képe, nyomat kartonra kasírozva, 12x20 cm
1 600 HUF
2494353
14111
407
Printed Materials
Other collectibles
1930 Magyar Szemle. Próbakötet. Bp., Magyar Szemle. Papírkötésben, kissé kopott, szakadt borítóval, egy kijáró lappal. Eltérő terjedelmű különnyomatok egy kötetbe szerkesztve.
2519183
14112
407
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930-1940 Crikvenica, Jugoslavija, képes prospektus, szakadással
2 000 HUF
2504123
14113
407
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930-1940 Különféle körtefajták leírásai, színes, egészoldalas ábrákkal illusztrálva, a Kertészet műmellékletei, Bp., Stephaneum-ny., 7 db 2513642
14114
407
Printed Materials
Other collectibles
1930-1950 vegyes szentképek. cca. 22db
1 200 HUF
2416759
14115
407
Printed Materials
Other collectibles
1931 Székely, Győri és Morvai Ruhakereskedők zsebnaptára
2518233
14116
407
Printed Materials
Other collectibles
1932 A Fény című újság több száma könyvbe kötve
2 400 HUF
2441510
14117
407
4800
Printed Materials
Other collectibles
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
4 800 HUF
2493682
14118
407
Printed Materials
Other collectibles
6 000 HUF
2492324
14119
407
Printed Materials
Other collectibles
1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035