1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.;
1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.