https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 301
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2522123
14084
407
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1921 Nimm und lies und gib es deinem Nachbar. Soproni népszavazás német nyelvű propaganda nyomtatvány Magyarország mellett. Szakadásokkal 20x29 cm
Starting price:
6 000 HUF
2325533
14085
407
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
S.Bokor Malvin (szerk.): Hölgyek naptára. Bp., 1923., Légrády testvérek Kiadása.Jaschik Álmos rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2517013
14086
407
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
cca 1924-1934 Standard rádió és rádióalkatrészek reklámprospektus
Starting price:
1 600 HUF
2518235
14087
407
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1925 A Privigyei-féle szabadalmazott áram-egyenirányító - Új magyar szabadalom, Budapest 1925 június 18. - december 14. Magyar Királyi Kísérleti Állomás. 2 db lap Telefunken nyomott karton mappában. Kopott, foltos.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2516822
14088
407
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
Szász Endre (1926-2003): Lány, nyomat, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 28×19 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2517824
14089
407
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1927 Baracs Marcell: Két beszéde. A magyar képviselőház költségvetési vitájában 1924 március 24-én és május 3-án. Rassay Károly előszavával. Bp., 1927., Löbl D. és Fia-ny., 45 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2494124
14090
407
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1928 Magyar Kereskedelmi levelezés. szerk: Kirsch Jenő és Thurzó Nagy Árpád. Képekkel illusztrált
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2520594
14091
407
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1928 Columbia c. angol nyelvű folyóirat 3 db száma, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel, kissé sérült, foltos tűzött papírkötés, a címlapokon kisebb hiányokkal
Starting price:
1 000 HUF
2521637
14092
407
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Benedek Elek (1859-1929) író és neje haláláról gyermekeik által kiadott gyászhír
Starting price:
3 000 HUF
2017815
14093
407
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2517502
14094
407
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 Nagyasszonyaink, hajtott nyomtatvány, 27×27 cm
Starting price:
2 000 HUF
2329113
14095
407
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment