14119. 407. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf