Posters

Number of items: 68

Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány kőnyomda. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Lap bal alsó sarkában apró hiánnyal, lap alján kisebb gyűrődéssel, korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm
14314.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
22 000 HUF
3 Csengő. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida, Mály Gerő és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lap felső részén apró foltokkal, jobb felső sarkában egészen apró hiánnyal. korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm
14315.

Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
22 000 HUF
Ördöglovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943-44. Fényes Aliz, vitéz Benkő Gyula, Sulyok Mária, Kiss Manyi és mások szereplésével. Rendezte: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Filmgyártó és Kölcsönző Kft. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Lap tetején egészen apró, alig látható szakadásokkal, korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm
14316.

Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
22 000 HUF
1921 Soproni népszavazás plakátja Hol nagyobb a kommunizmus veszélye? Ausztriában-e vagy Magyarországon? Ausztria melletti kiállás. Szakadásokkal 20,5x29 cm / 1921 Hungarian language propaganda of the Sopron referendum in favor for Austria. With tears 20,5x29 cm
14317.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
10 000 HUF
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein szakadásokkal 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with tears and creases 31×23 cm
14318.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, szélein szakadásokkal 31,5×23,5 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with tears and creases 31×23 cm

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
19 000 HUF
cca 1940 Mit akar a Magyar Szociális Népmozgalom? Nemzetiszocialista plakát, szélén kis beszakadásokkal 470x320mm
14319.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 200 HUF
Mosdóssy Imre (1904-1995): A jó trágya pénz... plakát, hajtott, kisebb szakadásokkal, 120×84 cm
14320.

Mosdóssy Imre (1904-1995): "A jó trágya pénz..." plakát, hajtott, kisebb szakadásokkal, 120×84 cm

Available for bidding
42 000 HUF
118,64
135,48
Minimum bid:
44 000 HUF
Mosdóssy Imre (1904-1995): XXIX. Országos Katolikus Nagygyűlés, 1941, Bp.. Plakát, papír, jelzett a plakáton, Klösz Colorofsett, lap alján hosszabb szakadással, lapszéli további apró szakadásokkal, feltekerve, 95x62 cm
14321.

Available for bidding
9 000 HUF
25,42
29,03
Minimum bid:
9 000 HUF
1925 Országos Katolikus Nagygyűlés nagy méretű plakátja, szakadásokkal, 110x66 cm
14322.

Available for bidding
8 000 HUF
22,60
25,81
Minimum bid:
8 000 HUF
Urai fabetét, plakátterv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap alsó felében apró foltokkal, bal felső és jobb alsó sarkában apró sérüléssel. 47x33 cm
14323.

Available for bidding
14 000 HUF
39,55
45,16
Minimum bid:
14 000 HUF
cca 1940 Szent Gellért. Plakát terv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap tetején sérült. 56x41 cm.
14324.

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
18 000 HUF
Kalászok magyar trikolórban. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 33,5x23,5 cm.
14325.

Available for bidding
14 000 HUF
39,55
45,16
Minimum bid:
14 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.