20 000 HUF
3 Csengő. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida, Mály Gerő és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lap felső részén apró foltokkal, jobb felső sarkában egészen apró hiánnyal. korához képest jó állapotban. 84×28,5 cm