Posters Number of items: 68
2373619
14326
407
13000
Posters
Other collectibles
1931 Nova Thököly úti sporttelepen rendezett Turul FC - Megyer FC bajnoki mérkőzés plakátja, hajtott, 47×31 cm
13 000 HUF
2514811
14327
407
Posters
Other collectibles
Irsai István (1896-1968): Modiano cigaretta reklám kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 20x15 cm. Üvegezett keretben.
8 000 HUF
2515137
14328
407
Posters
Other collectibles
Irsai István (1896-1968): Lampart önfűtőkád reklám kisplakát, ofszet, papírr. Jobb felső sarkában sérült. 22x16 cm. Fa keretben.
5 000 HUF
2514247
14329
407
Posters
Other collectibles
Anna Margit. Kunstbetrieb, Dachau, 1989. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. Üvegezett fa keretben. Lap szélén kissé foltos. 60×40 cm.
5 000 HUF
2516293
14330
407
Posters
Other collectibles
Madách: Az ember tragédiája (Die Tragödie des Menschen), 1934, Burgtheater, Bécs (Wien). Színházi plakát, papír. Lap alján és tetején kissé sérült. 46x63 cm.
3 000 HUF
2514309
14331
407
Posters
Other collectibles
Öreg ember, nem vén ember. Plakát, papír, "Márton" 1926 jelzéssel a plakát alatt nyomtatva, feltehetően Márton Lajos (1891-1953) grafikája. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 60×40 cm
9 000 HUF
2513810
14332
407
Posters
Other collectibles
cca 1950 Remix híradó 12, reklám vagy plakát terv. Tempera, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival, máskülönben jó állapotban, 28×20 cm
8 000 HUF
2519431
14333
407
Posters
Other collectibles
cca 1935 Bp. VIII. József körút, Marnitz tangóharmonika, reklámplakát, szép állapotban, 23,5×16,5 cm
6 000 HUF
2517998
14334
407
Posters
Other collectibles
Isten hozta, őrnagy úr! Örkény István regényéből, rendező: Fábri Zoltán. Többek közt Latinovits Zoltán, Sinkovits Imre, Venczel Vera szereplésével. Plakát, papír, ofszet, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus), Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap bal felső részén kisebb hiánnyal és gyűrődésekkel, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, feltekerve, 82x56 cm
8 000 HUF
2518101
14335
407
Posters
Other collectibles
Schmal Károly (1942-): Jelenidő, 1971. Rendezte: Bacsó Péter. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton. Offsetnyomda, Magyar Hirdető. Lap alján szakadással, lap jobb alsó sarkában kisebb hiánnyal, feltekerve, 58x81 cm
5 000 HUF
2520219
14336
407
Posters
Other collectibles
cca 1960-1980 "Tűzcsapokhoz és a vészlétrához" plakát, szép állapotban, 66×45 cm
5 000 HUF
2520215
14337
407
Posters
Other collectibles
cca 1960-1980 "Vízzel oltani tilos" plakát, szép állapotban, 66×45 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035