Posters

Number of items: 68

1931 Nova Thököly úti sporttelepen rendezett Turul FC - Megyer FC bajnoki mérkőzés plakátja, hajtott, 47×31 cm
14326.

13 000 HUF
35,14
38,24
Irsai István (1896-1968): Modiano cigaretta reklám kisplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 20x15 cm. Üvegezett keretben.
14327.

8 000 HUF
Irsai István (1896-1968): Lampart önfűtőkád reklám kisplakát, ofszet, papírr. Jobb felső sarkában sérült. 22x16 cm. Fa keretben.
14328.

5 000 HUF
Anna Margit. Kunstbetrieb, Dachau, 1989. Kiállítási plakát. Ofszet, papír. Üvegezett fa keretben. Lap szélén kissé foltos. 60×40 cm.
14329.

5 000 HUF
Madách: Az ember tragédiája (Die Tragödie des Menschen), 1934, Burgtheater, Bécs (Wien). Színházi plakát, papír. Lap alján és tetején kissé sérült. 46x63 cm.
14330.

3 000 HUF
Öreg ember, nem vén ember. Plakát, papír, Márton 1926 jelzéssel a plakát alatt nyomtatva, feltehetően Márton Lajos (1891-1953) grafikája. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 60×40 cm
14331.

Öreg ember, nem vén ember. Plakát, papír, "Márton" 1926 jelzéssel a plakát alatt nyomtatva, feltehetően Márton Lajos (1891-1953) grafikája. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 60×40 cm

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1950 Remix híradó 12, reklám vagy plakát terv. Tempera, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival, máskülönben jó állapotban, 28×20 cm
14332.

8 000 HUF
cca 1935 Bp. VIII. József körút, Marnitz tangóharmonika, reklámplakát, szép állapotban, 23,5×16,5 cm
14333.

6 000 HUF
17
Isten hozta, őrnagy úr! Örkény István regényéből, rendező: Fábri Zoltán. Többek közt Latinovits Zoltán, Sinkovits Imre, Venczel Vera szereplésével. Plakát, papír, ofszet, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus), Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap bal felső részén kisebb hiánnyal és gyűrődésekkel, lapszéli kisebb szakadásokkal, hajtásnyomokkal, feltekerve, 82x56 cm
14334.

8 000 HUF
Schmal Károly (1942-): Jelenidő, 1971. Rendezte: Bacsó Péter. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton. Offsetnyomda, Magyar Hirdető. Lap alján szakadással, lap jobb alsó sarkában kisebb hiánnyal, feltekerve, 58x81 cm
14335.

5 000 HUF
cca 1960-1980 Tűzcsapokhoz és a vészlétrához plakát, szép állapotban, 66×45 cm
14336.

cca 1960-1980 "Tűzcsapokhoz és a vészlétrához" plakát, szép állapotban, 66×45 cm

5 000 HUF
cca 1960-1980 Vízzel oltani tilos plakát, szép állapotban, 66×45 cm
14337.

cca 1960-1980 "Vízzel oltani tilos" plakát, szép állapotban, 66×45 cm

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF