Books: Travelling, Local History

Number of items: 185

15000.

30 000 HUF
84,75
96,77
15001.

15 000 HUF
42,37
48,39
15002.

12 000 HUF
33,90
38,71
15003.

10 000 HUF
28,25
32,26
15004.

8 000 HUF
22,60
25,81
15005.

8 000 HUF
22,60
25,81
25
[Howard Carter (1874-1939), Arthur Cruttenden Mace (1874-1928] Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1929], Franklin, 1 t. 169+1 p.+62 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kopásnyomokkal.
15006.

8 000 HUF
22,60
25,81
22
15007.

8 000 HUF
22,60
25,81
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Bp., 1940. (Sopron, Rábaközi ny.) 3-181+[3] p.+5 t.+1 térk. mell.+1 mell. (beillesztett hibajegyzék). Korabeli, könyvtesttől elvált vászonkötésben
15008.

4 000 HUF
11,30
12,90
15009.

6 000 HUF
16,95
19,35
15010.

5 000 HUF
14,12
16,13
21
15011.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.