Books: Travelling, Local History

Number of items: 185

15000.

30 000 HUF
81,08
88,24
15001.

15 000 HUF
40,54
44,12
15002.

12 000 HUF
32,43
35,29
15003.

10 000 HUF
27,03
29,41
15004.

8 000 HUF
15005.

8 000 HUF
25
[Howard Carter (1874-1939), Arthur Cruttenden Mace (1874-1928] Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1929], Franklin, 1 t. 169+1 p.+62 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kopásnyomokkal.
15006.

8 000 HUF
22
15007.

8 000 HUF
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Bp., 1940. (Sopron, Rábaközi ny.) 3-181+[3] p.+5 t.+1 térk. mell.+1 mell. (beillesztett hibajegyzék). Korabeli, könyvtesttől elvált vászonkötésben
15008.

4 000 HUF
15009.

6 000 HUF
15010.

5 000 HUF
21
15011.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF