Books: Social sciences

Number of items: 27

Hans-Georg Gadamer: A filozófia kezdete. Horror Metaphysicae sorozat. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés
17113.

8 000 HUF
22,60
25,81
17114.

3 000 HUF
8,47
9,68
Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen község népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882.,Franklin, X+2+579 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, az utolsó előtti lap javított, az utolsó előtti lap kissé sérült.
17115.

2 800 HUF
7,91
9,03
Maday Pál: A társadalmi lét törvényszerűsége. Dedikált! Debrecen, 1939. Nagy András nyomda. Kiadói papírbortóval
17116.

2 000 HUF
5,65
6,45
Faragó László: Iskola és társadalom. Az angol demokrácia neveléspolitikája. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17117.

1 600 HUF
4,52
5,16
Kriminalisztika - Különös rész. Metodika. Bp., 1973. BM. Kiadói ázott vászonkötésben
17118.

1 400 HUF
3,95
4,52
17119.

1 600 HUF
4,52
5,16
Paul Karlson: A gépmadár. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással
17120.

1 400 HUF
3,95
4,52
17121.

2 000 HUF
5,65
6,45
17122.

2 000 HUF
5,65
6,45
Picon, Gaetan: Korunk szellemi körképe. Washington, 1966, Occidental Press, 539 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17123.

1 200 HUF
3,39
3,87
Sólyom Sándor: Ismerd meg magad. Bp., 1946,Stephaneum., 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17124.

1 200 HUF
3,39
3,87

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.