Books: Social sciences

Number of items: 27

Hans-Georg Gadamer: A filozófia kezdete. Horror Metaphysicae sorozat. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés
17113.

8 000 HUF
17114.

3 000 HUF
Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen község népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882.,Franklin, X+2+579 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, az utolsó előtti lap javított, az utolsó előtti lap kissé sérült.
17115.

2 800 HUF
7,57
8,24
Maday Pál: A társadalmi lét törvényszerűsége. Dedikált! Debrecen, 1939. Nagy András nyomda. Kiadói papírbortóval
17116.

2 000 HUF
Faragó László: Iskola és társadalom. Az angol demokrácia neveléspolitikája. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17117.

1 600 HUF
Kriminalisztika - Különös rész. Metodika. Bp., 1973. BM. Kiadói ázott vászonkötésben
17118.

1 400 HUF
17119.

1 600 HUF
Paul Karlson: A gépmadár. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással
17120.

1 400 HUF
Heinrich Ploß: Das Kind in Brauch Und Sitte Der Völker. I-II. Bände. Völkerkundliche Studien von Dr. med. - -. Nach dem Tode des Verfassers herausgegeben von Dr. phil. B. Renz. Dritte auflage. Leipzig, 1911-1912., Th. Griebens Verlag, IV+608; 4+927+1 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.
17121.

2 000 HUF
Magyar Néprajzi Lexikon 1-5. köt. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, egy köteten kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példányok, foltos vászon borítókkal.
17122.

2 000 HUF
Picon, Gaetan: Korunk szellemi körképe. Washington, 1966, Occidental Press, 539 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17123.

1 200 HUF
Sólyom Sándor: Ismerd meg magad. Bp., 1946,Stephaneum., 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17124.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF