Tétel

2 000 HUF
5,65 EUR, 6,45 USD

Description:

Heinrich Ploß: Das Kind in Brauch Und Sitte Der Völker. I-II. Bände. Völkerkundliche Studien von Dr. med. - -. Nach dem Tode des Verfassers herausgegeben von Dr. phil. B. Renz. Dritte auflage. Leipzig, 1911-1912., Th. Grieben's Verlag, IV+608; 4+927+1 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.