https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 8

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.
17224.

Petor Tatár: Zivot a smrti patkó bandi-ho powestného vodca zbojnikov. pest, 1865. Papírkötés, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
28,25
EUR
,
32,26
USD
Number of bids:
0
M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de lan. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17225.

M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de l'an. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
22,60
EUR
,
25,81
USD
Number of bids:
0
Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.
17226.

Breville, Guyard de: Histoire de Pierre du Terrail, dit le Chevalier Bayard, sans peur et sans reproche. Nouvelle Edition. Paris, 1810, Librairie Associes. 346 p + 1 t. (rézmetszetű illusztráció). Francia nyelven. Aranyozott gerincű, kissé sérült egészbőr kötésben, enyhén dohos, néhány lap kissé foltos, belső kötéstáblán korabeli beragasztott ajándékozási sorokkal, előzéklapon régi tulajdonosi névbejegyzéssel. / full leather binding, some pages a bit spotty.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
14,12
EUR
,
16,13
USD
Number of bids:
0
Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
17227.

Alphonse Daudet: Aventures Prodigieuses de Tartarin de Tarascon. Paris, 1887., E. Dentu. Francia nyelven. Szövegközti és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két illusztrációt kiszíneztek.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,91
EUR
,
9,03
USD
Number of bids:
1
Hernandez, Jose: Martin Fierro. El Gaucho Martin Fierro. La Vuelta de Martin Fierro. Segunda Edicion. Buenos Aires, é.n., Peuser. Alberto Güiraldes rajzaival illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói borjúbőr-kötésben, sérült borítással.
17228.

Hernandez, Jose: Martin Fierro. El Gaucho Martin Fierro. La Vuelta de Martin Fierro. Segunda Edicion. Buenos Aires, é.n., Peuser. Alberto Güiraldes rajzaival illusztrálva. Spanyol nyelven. Kiadói borjúbőr-kötésben, sérült borítással.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
1
3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.
17229.

3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
0
Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval
17230.

Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
1
Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.
17231.

Rider Haggard, Henry: Eric Brighteyes. With numerous illustrations by Lancelot Speed. London, 1891, Longmans, Green and Co., XIV+319+16 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal. A könyv végén néhány felvágatlan lappal.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,39
EUR
,
3,87
USD
Number of bids:
11

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment