1 000 HUF
Cultural heritages of Korea. Pyongyang, 1957, Foreign Languages Publishing House. Orosz, angol, koreai és kínai (?) nyelven. 217p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval