Books: Other languages

Number of items: 8

17224.

10 000 HUF
27,03
29,41
M. L. Enduran: Le Robinson du Jour de lan. Étrennes pour les Enfants. Limoges, 1860., Ardant Fréres, 48 p.+ 4 (színezett litográfia) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17225.

8 000 HUF
17226.

5 000 HUF
17227.

2 800 HUF
7,57
8,24
17228.

3 000 HUF
3 db modern Szaúd-Arábiával kapcsolatos könyv: Arab nyelvű kiadvány az ország történelméről, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító hátoldala kissé foltos. + Kyle L. Pakka: The energy within. A photo history of the People of Saudi Aramco. Dahahran, 2006, Saudi Aramco. 153p. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. + Arab és angol nyelvű fotóalbum. Kiadói papírkötés.
17229.

3 000 HUF
17230.

1 000 HUF
17231.

1 200 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF