Tétel

Catalogue number:

15615.
406. Closed Online auction
Books: Law

1 600 HUF
4,52 EUR, 5,16 USD

Description:

A közadók kezeléséről szóló 1923. évi VII. törvénycikk és az annak végrehajtása tárgyában kiadott 1923. évi 7.000. számú utasítás. Bp., 1923, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), XI+247 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.