Tétel

Catalogue number:

15614.
406. Closed Online auction
Books: Law

1 600 HUF
4,52 EUR, 5,16 USD

Description:

Dr. Alapy Victor: A munkásbiztosítás érvényben lévő jogszabályai. Az ipari és kereskedelmi alkalmazottak betegség és baleset esetére való biztosításáról rendelkező 1907 : XIX. törvényből, valamint az ezt módosító törvényekből, kormány- és miniszteri rendeletekből. Bp., 1922, Hellas, 224+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült, kijáró címlappal, egy-két sérült/hiányos lappal.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.