Tétel

Catalogue number:

15616.
406. Closed Online auction
Books: Law

1 800 HUF

Description:

Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, gyámügy, jogszolgáltatás és statisztika. Bp., 1893, Athenaeum Rt. 862 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylapon szakadással.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.