Books: History Number of items: 155
2513221
15684
406
Books: History
Other collectibles
Amadé, Thierry: Attila-mondák. Ford.: Szabó Károly. A magyar múlt eltitkolt évezredei IX. H.n., 2003, Anahita-Ninti Bt. Kiadói papírkötés. Az 1864. évi kiadás reprintje.
1 400 HUF
2466076
15685
406
Books: History
Other collectibles
Thewrewk István: László főherceg életéből. Bp., 1896, Franklin Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3 000 HUF
2511236
15686
406
Books: History
Other collectibles
Kiss Gereben: Rákóczi csillaga. Haranghy Jenő rajzaival Bp., 1903. Győző Andor. Kiadói, gerincén kissé sérült papírkötésben
2 000 HUF
2512507
15687
406
Books: History
Other collectibles
Jobbágyi Gábor: "Ártatlan vagyok" Ismeretlen dokumentumok, emlékképek Tóth Ilonáról. Bp., 2007, Magyar Ház, Kiadói kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
2512500
15688
406
900
Books: History
Other collectibles
Philip Bouhler: Napoleon. Egy zseni üstökös útja. Bp., 1943, Centrum. Kiadói félvászon-kötés 2511550
15689
406
Books: History
Other collectibles
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp.,1916, Élet. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé dohos.
1 000 HUF
2508495
15690
406
Books: History
Other collectibles
Vigh Károly: Ugrás a sötétbe. Nemzet és emlékezet. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2509991
15691
406
Books: History
Other collectibles
Magyarország története a honfoglalástól 1849-ig. Bp.,1968., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel egy jegyzetlapon.
1 200 HUF
2511720
15692
406
Books: History
Other collectibles
Horthy Miklós. Bp., é.n., Nemzetek Európája. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Az 1940. évi Stádium kiadás reprintje. Megjelent 1000 példányban. + Radics Géza et al.: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. H.n., 2009, Szabad Magyar Református Egyház (Chicago). Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2511539
15693
406
Books: History
Other collectibles
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Werbőczi István. Zrínyi Miklós, a szigetvári hős.Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Számos képpel. Bp., 1906., Athenaeum, 2+135 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
1 000 HUF
2507048
15694
406
Books: History
Other collectibles
Nemeskürty István: Magyarnak számkivetve. A nemzettudat válságai. Bp., 2003, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2507017
15695
406
Books: History
Other collectibles
Szombathy Viktor, László Gyula: Magyarrá lett keleti népek. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035