Books: History

Number of items: 155

Bencze László: Königgrätz. A testvérháború vége. Bp., 1991., Zrínyi. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, az elülső borítón gyűrődésnyommal, pár lap szélén és lap alján a kötésnél gyűrődésnyomokkal, kis sérülésekkel.
15672.

1 000 HUF
Die Minnesinger in Bildern der Manessischen Handschrift. Insel-Bücherei. Nr. 450. Leipzig, é. n., Insel Verlag. Színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.
15673.

1 800 HUF
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. 364 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Niederhauser Emil, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.
15674.

1 400 HUF
A magyar nemzet története a költők dalaiban. Összeáll.: Benedek Marcell. Bp., 1915., Franklin. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15675.

1 000 HUF
Hankó Ildikó, Kiszely István: Ozirisz birodalmában. Hogyan mumifikáltak az ősi egyiptomiak? Bp., 2003, Kard és Jogar. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15676.

1 400 HUF
A magyarországi németek hozzájárulása a közös haza építéséhez. Tudományos tanácskozás az elűzés 50. évfordulóján - Beitrag der ungardeutschen zum aufbau der gemeinsamen Heimat. Bp., 1996. Orsz. Német Önkörmányzat. Kiadói kartonált papírkötés
15677.

1 000 HUF
Donászy Ferenc: Végvárak vitézei. Ne bántsd a magyart! Sebők Imre rajzaival. Bp.,é.n., Hungária. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérülésekkel
15678.

1 000 HUF
15679.

1 600 HUF
15680.

1 000 HUF
Szádeczky Kardoss Lajos: Bethlen Gábor levelei Illésházy Gáspárhoz 19616-1629. Bp., 1915. MTA. Korabeli félvászon kötésben
15681.

1 200 HUF
13
Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Gödöllő, 1991. Teleki Pál Egyesület. 94p. Kiadói papírkötésben
15682.

1 000 HUF
15683.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF