Engravings

Number of items: 94

1857 LIris moniteur des Modes divatillusztrációja. Színes acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17,5x24,5 cm.
10767.

1857 L'Iris moniteur des Modes divatillusztrációja. Színes acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17,5x24,5 cm.

2 400 HUF
6,78
7,74
Sárdy (Sárdi) István (1846-1901) rajza után: Az országos dalárünnepély Kolozsvárott, 1874. Rotációs fametszet, papír. Lap bal széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm.
10768.

2 400 HUF
6,78
7,74
Haske Ferenc (1833-1894) rajza után: Országos Gazdasági Egylet gép- és állatkiállítása a Városligetben, 1865. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 23x17 cm.
10769.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1850-90 Walhalla épülete Regensburgnál. Litográfia, papír, sérült. H. Manz, München kiadása. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben, 9,5×12,5 cm
10770.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1850-90 Die Befreiungshalle bei Regensburg. Litográfia, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 10×13,5 cm
10771.

2 000 HUF
5,65
6,45
Alfons Giehsz (1850-1916?) után: Budai szüreti mulatság (Das Winzerfest in Ofen). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült keretben, 23x32 cm
10772.

4 000 HUF
11,30
12,90
Kollarz Ferenc rajza után, Schmidl metszése: Az eskütétel a pesti plébánia-téren junius 8. 1867. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23x36 cm
10773.

5 000 HUF
14,12
16,13
Görösy Antal (?-?) festménye után: Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Színes litográfia, papír, 1850-70 körül. Kopott, kissé foltos. 38,5x58,5 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett, kopott fa keretben.
10774.

15 000 HUF
42,37
48,39
cca 1890 Die Pußta (a puszta). Kromolitográfia, papír. Walther, Eduard Bilder zum ersten Anschauungsunterricht III c. könyvéből. Üvegezett fa keretben, 27×36 cm
10775.

2 400 HUF
6,78
7,74
cca 1820-30 Jakob Alt (1789-1872) rajza után, Kunike, Adolf Friedrich (1777-1838) nyomása: Rom a Margit-szigeten (Ungern, Ruine auf der Margaretheninsel). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 25x35 cm
10776.

8 000 HUF
22,60
25,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.