Engravings

Number of items: 94

cca 1970 F.B. Werner után: Erfurt XVIII. sz. látképe. Nyomat, papír. Erfurti Christensen cég ajándékozási soraival a Sasad Szövetkezet részére, 1971-ból. Lap széle foltos. Üvegezett fa keretben. 35x99 cm
10681.

4 000 HUF
11,30
12,90
4 db régi metszet és egy jelzés nélküli rajz vegyes állapotban 30x20cm
10682.

1 000 HUF
2,82
3,23
1846 Lubellei és kisfaludi Lipthay Sándor (1793-1870) bölcseleti és jogi doktor, császári és királyi udvari tanácsos és ügyvéd kőnyomatos arcképe. Barabás Miklós litográfiája. 34x23 cm
10683.

2 000 HUF
5,65
6,45
25
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, üvegezett keretben, 13×19 cm
10684.

6 000 HUF
16,95
19,35
Angyal kisgyermekkel. Rézmetszet XVIII. sz. vége. Jelzés nélkül, javított szakadással. Üvegezett keretben 36x26 cm
10685.

1 200 HUF
3,39
3,87
cca 1830 Vác acélmetszet. j.n. 11x15 cm
10686.

3 000 HUF
8,47
9,68
III. Ferdinánd magyar király és császár rézmetszetű portréja kartonra kasírozva 13x7 cm
10687.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1800 Francis Drake brit admirális rézmetszetű portréja 15x17 cm
10688.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1800 A Szerémségi barlangok 4 db rézmetszet kartonon 17x15 cm
10689.

8 000 HUF
22,60
25,81
cca1870 Napoleon rotációs fametszet üvegezett keretben 23x13 cm
10690.

2 600 HUF
7,34
8,39
cca1870 Párizsi opera rotációs fametszet üvegezett keretben 18x22 cm
10691.

1 800 HUF
5,08
5,81
Hágár Bibliai témájú acélmetszet üvegezett keretben cca 186017x15 cm
10692.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.