Engravings

Number of items: 94

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- Balaton-Füred, (Balatonfüred) színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 12x17 cm Kissé foltos
10755.

6 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)Segesvár acélmetszet / Sighisoara in Transylvania steel-engraving paszpartuban, 12x16 cm Kissé foltos
10756.

5 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) Vajdahunyad - Vajda Hunyad acélmetszet / Hunedoara in Transylvania steel-engraving paszpartuban, 12x16 cm Kissé foltos
10757.

5 000 HUF
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) Kolozsvár acélmetszet paszpartuban, 12x16 cm Szép, tiszta
10758.

4 000 HUF
cca 1850 A Diósgyőri várrom. Prior- Archer Szenezett acélmetszet. paszpartuban, üvegezett keretben 12x16 cm Néhány folttal.
10759.

4 000 HUF
1846 Neue strasse in der Klissura. Alt Rudolph. Acélmetszet. üvegezett keretben 15x10 cm
10760.

2 000 HUF
cca 1840 Orsova, Trajanus tábla. acélmetszet, Ender -Stolz. 15x10 cm Üvegezett keretben
10761.

2 000 HUF
cca 1850 Dévény romjainak látképe acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, Pexis, sérült keretben 10x14,5 cm,
10762.

2 000 HUF
cca 1850 Visegrád romjainak látképe acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, Üvegezett keretben 10x14,5 cm,
10763.

2 000 HUF
cca 1840 Orsova, acélmetszet,15x10 cm Üvegezett keretben
10764.

2 000 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883), J. M. Kolb (?-?) metszése: A Pannonhalmi főapátság. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten nyomtatva. Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 18,5x14 cm.
10765.

3 600 HUF
9,73
10,59
Meno Haas (1752-1833) után: II. Ferenc német-római császár, I. Ferenc magyar király portréja katonai egyenruhában, kitüntetésekkel. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten nyomtatva. Üvegezett fa keretben. 23x15 cm.
10766.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF