Antique

Number of items: 49

A Leica Leitz trinovid 10x40 látcső eredeti, jelzett, bőr tokkal Jó állapotban. / Pair of Leitz Trinovid 10x40 binoculars with original leather case
11602.

40 000 HUF
120,12
143,88
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva.
11603.

80 000 HUF
240,24
287,77
Komplett gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 39 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban, hozzá tároló polc
11604.

50 000 HUF
150,15
179,86
Német szecessziós nagyméretű lámpa. Sérült, m: 87 cm
11605.

60 000 HUF
180,18
215,83
11606.

30 000 HUF
90,09
107,91
11607.

36 000 HUF
108,11
129,50
Osztrák art deco íróasztal készlet, XX. sz. első fele. Fekete márvány, felületzáró festéssel, fém szerelékekkel, jó állapotban.
11608.

55 000 HUF
165,17
197,84
11609.

30 000 HUF
90,09
107,91
11610.

36 000 HUF
108,11
129,50
Litkei József (1922-1988): Buda. Bőrkép, szövetre applikálva, hátoldalán Vizualart címkén feliratozott, fa keretben, 27,5×45,5 cm
11611.

16 000 HUF
48,05
57,55
Kandallóóra a tavasz allegóriával. XIX. sz. Bronz szobor. Márvány, javításra szoruló szerkezettel, kulccsal. 94 cm
11612.

24 000 HUF
72,07
86,33
Házi oltár. XX. sz. Fa, festett, jó állapotban / Altar 60x38 cm
11613.

20 000 HUF
60,06
71,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 403:
From  28 September to 7 October
Viewing: from 4  to 7 October
Payment deadline is 22 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.