Antique

Number of items: 49

Asztali képkeret, fényképtartó. Gazdagon díszített, rér, kézi festéssel, festett porcleán miniaturával, kövekkel XX. sz. eleje. 28 cm
11626.

8 000 HUF
21
Milkov cseh vadászkés szarvasagancs nyéllel, bőr tokkal / . Hunting knife 39 cm
11627.

6 000 HUF
Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm
11628.

4 000 HUF
Keleti zománc fedelű bonbonniere. Fa, zománcozott tetővel, kissé sérült. d: 10 cm
11629.

3 000 HUF
Lakkozott vietnámi fa ládika. Jelzett. Szép állapotban 20x20x4 cm
11630.

1 000 HUF
Fajansz tálca lóherés mintával, sérült, 32×18 cm
11631.

2 000 HUF
15
Asztali üveg kínálótál, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm
11632.

3 800 HUF
10,27
11,18
Bécsi Nemzetközi Vadászkiállítás 1910 emlék. Patinázott bronz, pattintott kövön, réz táblával, rajta felirat: JAGD AUSTELLUNG WIEN 1910. 7X5,35X4 cm. / Vienna International Hunting Exhibition 1910 commemorative. / Wiener Internationale Jagdausstellung 1910 Gedenkmarke.
11633.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kámeás bross, kis kövekkel kirakott bronz foglalatban, 6x5 cm
11634.

8 000 HUF
Netsuke, sérült, m: 3,5 cm
11635.

Netsuke, sérült, m: 3,5 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
11636.

6 000 HUF
Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm
11637.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF