Antique Number of items: 49
2476459
11614
403
15000
Antique
Other collectibles
Ón házassági gyertyatartó pár, jelzett: 1870, német, kopott, horpadásokkal. m: 12,5cm
15 000 HUF
2478482
11615
403
Antique
Other collectibles
Szecessziós ón váza, üveg betéttel. Hibátlan. cca1900 m: 18 cm
10 000 HUF
2481139
11616
403
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: Lovagok. Tűzzománc. 16x15 cm. Korának megfelelő állapotban.
10 000 HUF
2477968
11617
403
Antique
Other collectibles
Illóolaj tartó. Keleti mintás, ezüstözött fém. 13 cm
6 000 HUF
2480675
11618
403
Antique
Other collectibles
Tevan Margit (1901-1978): Ádám és Éva, réz fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
6 000 HUF
2484561
11619
403
Antique
Other collectibles
Réz hamutál, szarvasfigurával, 15×12 cm
7 000 HUF
2461964
11620
403
Antique
Other collectibles
Nagy méretű, antik, réz kupakos tintatartó. Zománc berakásos, poncolt réz. Hibátlan 9x9x11 cm
10 000 HUF
2423016
11621
403
Antique
Other collectibles
Vera effigies sacri vultus domini nostri Jesu Christi. Veronika kendőjének feltehetően XIX sz. végi-XX. sz. eleji másolata, kegytárgy. Nyomat, selyem Jobb alsó sarkában kissé töredékes viaszpecséttel. Foltos. Üvegezett keretben, 39x27,5 cm
3 000 HUF
2423367
11622
403
Antique
Other collectibles
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm
7 000 HUF
2483113
11623
403
Antique
Other collectibles
Argentor fém kiöntő, fűszertartó, pohár aljjal és üvegbetéttel, kopásnyomokkal
5 000 HUF
2476327
11624
403
Antique
Other collectibles
WMF gyufa, zsebóra és gyertyatartó. Ón, jelzett, kopott. m: 13 cm
6 000 HUF
2476513
11625
403
Antique
Other collectibles
Figurális fidibusz tartó (gyufa elődje). A vadászat, halászat és madarászat allegóriájával díszítve. 19. sz, feltehetően német. Öntött ólom. Korának megfelelő állapotban. m: 8,5cm, d: 12 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035