Antique

Number of items: 49

Ón házassági gyertyatartó pár, jelzett: 1870, német, kopott, horpadásokkal. m: 12,5cm
11614.

15 000 HUF
42,37
48,39
Szecessziós ón váza, üveg betéttel. Hibátlan. cca1900 m: 18 cm
11615.

10 000 HUF
28,25
32,26
9
Jelzés nélkül: Lovagok. Tűzzománc. 16x15 cm. Korának megfelelő állapotban.
11616.

10 000 HUF
28,25
32,26
Illóolaj tartó. Keleti mintás, ezüstözött fém. 13 cm
11617.

6 000 HUF
16,95
19,35
Tevan Margit (1901-1978): Ádám és Éva, réz fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11618.

6 000 HUF
16,95
19,35
19
Réz hamutál, szarvasfigurával, 15×12 cm
11619.

7 000 HUF
19,77
22,58
Nagy méretű, antik, réz kupakos tintatartó. Zománc berakásos, poncolt réz. Hibátlan 9x9x11 cm
11620.

10 000 HUF
28,25
32,26
Vera effigies sacri vultus domini nostri Jesu Christi. Veronika kendőjének feltehetően XIX sz. végi-XX. sz. eleji másolata, kegytárgy. Nyomat, selyem Jobb alsó sarkában kissé töredékes viaszpecséttel. Foltos. Üvegezett keretben, 39x27,5 cm
11621.

3 000 HUF
8,47
9,68
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm
11622.

7 000 HUF
19,77
22,58
Argentor fém kiöntő, fűszertartó, pohár aljjal és üvegbetéttel, kopásnyomokkal
11623.

5 000 HUF
14,12
16,13
WMF gyufa, zsebóra és gyertyatartó. Ón, jelzett, kopott. m: 13 cm
11624.

6 000 HUF
16,95
19,35
Figurális fidibusz tartó (gyufa elődje). A vadászat, halászat és madarászat allegóriájával díszítve. 19. sz, feltehetően német. Öntött ólom. Korának megfelelő állapotban. m: 8,5cm, d: 12 cm
11625.

6 000 HUF
16,95
19,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.