Number of items: 293

Portheim & Sohn, Chodau. Fajansz tányér. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d:20 cm
11406.

1 000 HUF
2,82
3,23
13
Jelzés nélkül: Kisfiú, kislány, Porcelán figura. m:12 cm
11407.

1 600 HUF
4,52
5,16
Barokk jelenetes porcelán ékszertartó dobozka. Matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, 6x6x4,5 cm
11408.

3 000 HUF
8,47
9,68
Epiag mitológiai jelenetes porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm
11409.

5 000 HUF
14,12
16,13
Wade - Jim Beam ünnepi porcelán poháralátét készlet eredeti dobozában. d: 9 cm
11410.

3 000 HUF
8,47
9,68
Echt Kobalt porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11411.

2 600 HUF
7,34
8,39
6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, kopásokkal d:13,5 cm m : 11,5 cm
11412.

4 000 HUF
11,30
12,90
Daimler automobilt ábrázoló fali csempe. Matricás, jelzett, hibátlan. 15x15 cm
11413.

1 600 HUF
4,52
5,16
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm
11414.

2 000 HUF
5,65
6,45
Bavaria Schinding porcelán teás készlet. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal.
11415.

4 000 HUF
11,30
12,90
3 db aranyozott porcelán tányér, díszdobozban. Kína, Peking, Toledo d: 14,5 cm
11416.

3 000 HUF
8,47
9,68
Epiag Carlsbad porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 24, 5 cm
11417.

2 600 HUF
7,34
8,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.