Number of items: 293

2 db falra akasztható dísztálka virágkosár díszítménnyel, matricás porcelán, alumínium foglalatban. d:10cm
11382.

1 000 HUF
2,82
3,23
Cseh mini váza bronz aljjal, matricás porcelán, kopott, m: 11,5cm
11383.

1 200 HUF
3,39
3,87
12 db csésze, Pirkenhammer porcelán Aurelia sorozatból, Jelzett, belül aranyozott, kívül matricás díszítés. néhány sérült. m: 6cm, d: 12cm
11384.

2 400 HUF
6,78
7,74
15
Áttört porcelán kínáló, jelzett: Victoria Austria. Hibátlan, m: 8 cm, d: 20cm
11385.

1 400 HUF
3,95
4,52
Fajansz kínáló, jelzett: Delft. Hibátlan, korából adódóan mázrepedésekkel. 17,5x12x18,5cm
11386.

1 400 HUF
3,95
4,52
14
4 személyes mokkáskészlet, cseh altwien, irizáló réteggel, medalionokban rokokó elétképekkel, kopott, csorba.
11387.

2 800 HUF
7,91
9,03
Royal Doulton fehér mázas váza. Jelzett, hibátlan. 16 cm
11388.

3 000 HUF
8,47
9,68
Cseh altwien díszváza, matricás fajansz, mázrepedésekkel, kopott, jelzett, m: 11 cm
11389.

3 200 HUF
9,04
10,32
Cseh altwien bonbonierre, matricás porcelán, kopott, jelzett, m: 6 cm, d: 9 cm
11390.

2 000 HUF
5,65
6,45
11 db Haas & Czjzek Schlaggenwald porcleán tányér + 4x3 darabos alpakka evőeszköz készlet. Aranyozott, jelzett, kopásokkal. d: 16 cm
11391.

1 600 HUF
4,52
5,16
9
Szecessziós fajansz váza, hölgy képével. Kézzel festett, jelzés nélkül, sérült. m: 18 cm
11392.

2 000 HUF
5,65
6,45
Mini porcelán kiskutya, hibátlan, m: 3,5cm
11393.

1 600 HUF
4,52
5,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.