Number of items: 293

Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás 12 személyes étkészlet pecsenyés, köretes, mártásos, süteményes tálakkal. Kézzel festett, jelzett, a leveses és a süteményes tálon kis sérülés, hiány.
11152.

200 000 HUF
574,71
671,14
Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással.
11153.

60 000 HUF
172,41
201,34
Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
11154.

50 000 HUF
143,68
167,79
Herendi papagáj, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11155.

48 000 HUF
137,93
161,07
Óherendi mini szerencse malac, kézzel festett porcelán, jelzett, alján apró restaurálással, h:6,5cm. gyűjtői ritkaság.
11156.

10 000 HUF
28,74
33,56
Óherendi A hétmérföldes csizma óriása, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:5,5cm. gyűjtői ritkaság.
11157.

10 000 HUF
28,74
33,56
11158.

36 000 HUF
103,45
120,81
Herendi. Szávoszt Katalin (1941- ): Tündérlány. 2000 Mázas porcelán, jelzett, tűzrepedt, gyari mintadarab. 27x19x12cm
11159.

30 000 HUF
86,21
100,67
11160.

30 000 HUF
86,21
100,67
11161.

20 000 HUF
57,47
67,11
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11162.

16 000 HUF
45,98
53,69
Herendi Nikolaus Lenau (1802-1850) biszkvit porcelán büszt. Jelzett, hibátlan. m: 27 cm
11163.

1 000 HUF
2,87
3,36
28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.