Number of items: 293

Kalocsai mintás pálinkás kulacs + 6 db pohár. Matricás, jelzett, hibátlan.
11394.

1 000 HUF
2,82
3,23
2 db porcelán, kisfiú gólyával, feszület, kopott.m: 9,5 és 10 cm
11395.

1 000 HUF
2,82
3,23
Augarten Wien hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13 cm
11396.

2 400 HUF
6,78
7,74
Éjjeli lámpa, porcelán, matricás, hibátlan, 11x13x10cm
11397.

1 400 HUF
3,95
4,52
13
Johnnie Walker Red Label feriratos angol porcelán kancsó. Hibátlan. Jelzett. m: 16,5cm
11398.

2 000 HUF
5,65
6,45
Virág mintás porcelán szelence. Matricás, jelzett, hibátlan. 6,5x5,5 cm
11399.

1 000 HUF
2,82
3,23
11400.

3 000 HUF
8,47
9,68
11401.

1 600 HUF
4,52
5,16
11402.

5 000 HUF
14,12
16,13
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm
11403.

4 000 HUF
11,30
12,90
11404.

5 000 HUF
14,12
16,13
Laine porcelán Napoleon és Josephine képes tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 14 cm
11405.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.