Art-ceramics

Number of items: 152

Lonkay Antal (1904 - 1963): Eszterlánc 1933. Formába öntött fehér mázas fajansz. Sérült, restaurált. Jelzett: masszába nyomott H.M.V.M.M.T. (Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepe), Lonkay A. 933., valamint etikett. Gyűjtői darab!! m: 22cm
11000.

4 000 HUF
12,01
14,39
23
Hammer price:
60 000 HUF
11001.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
70 000 HUF
210,21
251,80
  Add to cart
  Remove
Kovács Margit (1902-1977): Parasztmadonna, Múzeumi másolat, fali kerámia, jelzés nélkül, 39x13 cm
11002.

3 800 HUF
11,41
13,67
17
Hammer price:
7 000 HUF
11003.

Available
46 000 HUF
138,14
165,47
  Add to cart
  Remove
11004.

Available
38 000 HUF
114,11
136,69
  Add to cart
  Remove
11005.

Available
28 000 HUF
84,08
100,72
  Add to cart
  Remove
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Restaurált. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 27,5cm
11006.

Available
24 000 HUF
72,07
86,33
  Add to cart
  Remove
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kaspó. Türkiz, sárga és fekete mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, belseje vízkőnyomokkal. Jelzett: GL. m: 13 cm, d: 19 cm.
11007.

22 000 HUF
66,07
79,14
Hammer price:
22 000 HUF
11008.

16 000 HUF
48,05
57,55
Hammer price:
17 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Népi korai Habán mintás kerámia váza, halszálrepedéssel. Jelzett: GLNV m:9,5cm
11009.

Available
13 000 HUF
39,04
46,76
  Add to cart
  Remove
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm
11010.

1 800 HUF
6,47
13
Hammer price:
4 200 HUF
11011.

Available
24 000 HUF
72,07
86,33
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 402:
From  15 September to 23 September
Viewing: from 20 September to 23 September
Payment deadline is 8 October

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.