Paintings and graphics Number of items: 466
2475834
10400
402
Other collectibles
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-?): Büszke beduin harcos. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fa keretben. 28x20 cm
6 000 HUF
2420301
10401
402
Other collectibles
Szőnyi (Steidl) Jenő (1902-1993): Elegáns hölgy portréja, 1942. Akvarell papír. Jelzett. Díszes, aranyozott, üvegezett keretben. 24x16,5 cm
8 000 HUF
2475831
10403
402
Other collectibles
Szotyori-Nagy Mihály (1933-): Vihar előtt Óbudán, 1955. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 20,5×27,5 cm
4 000 HUF
2470602
10404
402
17000
Other collectibles
Szyksznian Wanda (1948-): Szerelmesek (erotikus grafika), 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 40/32. Üvegezett fa keretben, 47x62 cm
17 000 HUF
2406644
10405
402
28000
Other collectibles
T. Szabó László (1953-): Magány, 2005. Litográfia, papír, jelzett, számozott (VIII/XIII). 50,5×72,5 cm
28 000 HUF
2468181
10406
402
Other collectibles
7 000 HUF
2467456
10407
402
Other collectibles
Tassy Béla (1942-): Bartók emlékére. Vegyes technika, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 39x48 cm
7 000 HUF
2450921
10408
402
Other collectibles
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kodály virága, 1982. Linómetszet, papír, jelzett és datált, hátoldalán autográf felirattal, lap szélén foltos, közepén törésnyommal, 38×14 cm
5 000 HUF
2448769
10409
402
Other collectibles
Tolan, Vasile (1953-): Kompozíció (cím nélkül), 1992. Litográfia, papír, jelzett, számozott (127/200). Kányádi Sándor: Vae Victis c. mappából. Lapméret: 33×35 cm
12 000 HUF
2469968
10410
402
19000
Other collectibles
Topor András (1944-1997): Komor táj, 1967. Ceruza, szén, tus, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban, 16×25 cm
19 000 HUF
2472302
10411
402
Other collectibles
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, vászon, jelzett, sérülésekkel, 75x100 cm
16 000 HUF
2358566
10412
402
28000
Other collectibles
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035