Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 287

Olvashatatlan jelzéssel, Orientalista festő: Bazár. Akvarell, papír. Jelzett. 39x29cm. Szép korabeli szecessziós üvegezett fa keretben. (apró sérülésekkel)
10472.

10 000 HUF
28,25
32,26
Olvashatatlan jelzéssel: Gömbös Gyula miniszterelnök karikatúrája. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 31x23 cm
10473.

6 000 HUF
16,95
19,35
11
Olvashatatlan jelzéssel: gróf Bethlen István (1874-1946) karikatúrája. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm
10474.

6 000 HUF
16,95
19,35
10475.

20 000 HUF
56,50
64,52
Jelzés nélkül: Balatoni halászok. Tus, papír. 28x39cm. Sérült. Üvegezett sérült fa keretben.
10476.

18 000 HUF
50,85
58,06
10477.

30 000 HUF
84,75
96,77
10478.

15 000 HUF
42,37
48,39
10479.

18 000 HUF
50,85
58,06
10480.

18 000 HUF
50,85
58,06
10481.

9 000 HUF
25,42
29,03
Olvashatatlan (Glatter?) jelzéssel: Varró lány. Olaj, vászon. Üvegezett fa keretben, 50x40 cm
10482.

14 000 HUF
39,55
45,16
10483.

9 000 HUF
25,42
29,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.